نیک

اواپراتور فریونی NBC

ظرفیت برودتی ۱.۷-۷۶.۷ KW

دامنه وسیع کارکرد از +۱۰ oC تا -۴۰ oC

قابل استفاده با انواع مبرد از جمله R۲۲-R۱۳۴a-R۴۰۴A-R۴۰۷A-…

دارای فن مخصوص بر اساس استاندارد IEC ۳۴-۵ و در گروه حفاظت IP ۵۴ و دارای چهار مدل با قطرهای ۳۵,۴۰,۴۵,۵۰ cm

مجهز به دیفراست الکتریکی با پوسته هیتر از جنس فولاد ضد زنگ (استنلس استیل گروه ۳۰۰) – قابلیت تجهیز به دیفراست گاز داغ یا آبی

کویل اواپراتور با قابلیت شستشو آسان

بدنه از جنس ورق آلومینیوم مخصوص و ساخته شده طبق استاندارد HACCAP با پوشش رنگ الکترواستاتیک مقاوم در برابر خوردگی

فاصله فین ها مطابق پارامترهای عملیاتی آن از ۴.۲ mm تا ۸ mm و برای نخستین بار در ایران با فاصله ۱۰ mm فقط با سفارش مخصوص

کندانسور نیک عمودی

کندانسور نیک سری عمودی فریونی که به‌عنوان کندانسور سردخانه کاربرد دارد، دارای مدل‌های مختلفی است که بسته به شرایط کاری، فضای موجود، بار برودتی و مواد غذایی(دمای اواپراتور) که در سردخانه نگه داری می‌شود یک از مدل‌ها باید انتخاب شود.

کویل کندانسور نیک سری NUC، از لوله مسی با قطر 3/8 اینچ و با آرایش مثلثی ساخته شده و دارای فین موج دار آلومینیمی است. تمامی کویل‌ها پس از تولید شستشو و چربی‌زدایی می‌شوند.

کندانسور نیک

کندانسور نیک سری NGC در 28 مدل مختلف و با ظرفیت بین 13.3 تا 241.7 کیلوات تولید می شوند. تمام مدلهای سری NGC در دسته کندانسور هوایی قرار گرفته و مخصوص مبردهای فریونی هستند. همچنین تمام مدل ها می توانند بنا به نیاز مشتری به‌صورت عمودی یا افقی ساخته شوند.

کویل های کندانسور هوایی نیک مسی با قطر 5/8” است که با آرایش مثلثی چیده شده و دارای فین های موجدار آلومینیومی هستند. کندانسورها بنا به درخواست مشتری می توانند به رسیور مجهز شوند.

ظرفیت نامی کندانسورهای سری NGC برای گاز R22 و دمای محیط 25 و دمای کندانسور 40 درجه سانتیگراد اندازه گیری شده اند. لذا لازم است هنگام انتخاب کندانسور ضرایب تصحیحی برای اصلاح این اختلافات اعمال شود تا ظرفیت واقعی مطابق شرایط کاری کندانسور شما حاصل گردد.