آرشه

اواپراتور آرشه

اواپراتور هوایی

مبرد :

فریون­ها (R۴۰۴a, R۱۳۴a, R۲۲, … )
مبرد­های طبیعی (CO۲, NH۳)
مبرد­های ثانویه (گلیکول و …)

کویل:

استفاده از توربوکویل جهت سیستم­های فریونی با لوله­های Inner Grooved (شیار از داخل) که با حداقل ضخامت با توجه به شیارهای داخلی آن، حداکثر بازدهی و تبادل حرارت را ارائه می­دهند.

فین­های آلومینیومی تولید شده با توجه بهره­ گیری از مدرن­ترین تکنولوژی دارای شیارهای خاص (توربولانس) و موج­ دار سینوسی می­باشد که باعث حداکثر بازدهی و کاهش زمان دیفراست می­شود.
همچنین استفاده از لوله ­های استیل برای سیستم­های آمونیاکی به دلیل صیقلی بودن جداره داخلی باعث کاهش افت فشار شده و در نتیجه باعث کم شدن فشار روی پمپ ها و مصرف انرژی کمتر می­گردد.
توانایی تولید اواپراتور با فاصله فین ۱.۶mm تا ۱۸mm از ویژگی های تولیدات این شرکت می­باشد.

دیفراست آبی:
در این روش با نازل­های مخصوص و مصرف آب کم برفک زدائی سریع و یکواخت توسط آب داغ انجام می­شود.

دیفراست هوائی:
این روش جهت سردخانه­های بالای صفر با کمترین مقدار دفعات برفک­ گیری مورد استفاده می­باشد.

دیفراست گاز داغ:
به وسیله گاز داغ خارج شده از کمپرسور، برفک ­زدائی بسیار سریع و یکنواخت انجام میگردد.

دیفراست الکتریکی:
در این روش از المنت­های مرغوب Rica ایتالیا از جنس استنلس استیل مقاوم در برابر خوردگی استفاده می­شود.

فن­های مورد استفاده در اواپراتورهای شرکت آرشه از برند­های معتبر اروپا ZIEHL-ABEGG و ebm papst می­باشند و در سایز های ۳۵cm, ۴۲cm, ۵۰cm, ۶۳cm, ۸۰cm و ۹۱cm تعبیه می­گردند.

مجهز به سیستم محافظ در برابر بار اضافی (over load) و حرارت (thermistor) می­باشند و دارای ساختار روتور خارجی و سیستم حفاظتی IP۵۴ و جعبه برق با سیستم حفاظتی IP۵۵ می­باشند.

جنس بدنه اواپراتور:

با توجه به کاربردشان از جنس آلومینیوم یا گالوانیزه با پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک می­باشد که علاوه بر مقاومت در برابر آسیب­های ناشی از خوردگی و اکسیداسیون، ظاهر زیبایی نیز دارند.

 

کندانسور آرشه

کاور از جنس ورق فولادی با روکش رنگ پودری الکترواستاتیک می باشد که در مقابل آسیب های ناشی از عوامل جوّی و یا خوردگی مقاوم می باشد. شاسی های جدید به گونه ای طراحی شده که با توجه به شرایط، قابلیت جابجایی داشته و می توان آن را جدا از کندانسور و یا به صورت متصل به پایه های آن استفاده کرد.
کویل­های تولیدی با لوله اینر گروو و با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی تولید فین (فین های موج دار و توربالانس دار) و به صورت آرایشی مثلثی عرضه می­گردد. فن­ها از نوع روتور خارجی با قطرهای ۴۲ و ۵۰ و ۸۰ سانتی متر و دارای سرعت RPM ۹۰۰ و RPM۱۴۵۰ دارای صدای کم و حجم باد دهی بالا می­باشد و موتور آن دارای کلاس حفاظتی IP۵۴ و کلاس حرارتی F و مجهز به سیستم محافظ حرارتی در برابر بار اضافی می­باشد